Kalite Politikamız

Vizyon

2023 yılına kadar, uluslararası yenilenebilir ve yüksek verimli ısıtma-soğutma-enerji pazarının büyüme hızı en büyük firması olmak.

Misyon

Sürdürülebilir bir gelecek için; yenilenebilir ve yüksek verimli ürünler pazarına maksimum katkıda bulunmak.

Kalite Politikamız

* Kalitemizi oluşturan en önemli faktörün çalışanlarımız olduğunu düşünerek, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak ve kalitemizi günden güne daha da artırmak için, eğitimleri Pasifik Solar ailesinin ayrılmaz bir parçası olarak görmek. 
* Kalite anlayışmızın temeli, gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak, doğanın dengesini bozacak hareket ve eylemlerden kaçınmaktır. 
* Çalışanlarımızın katılımı ile, sahip olduğumuz teknolojiyi kullanarak, kalite sistemi ve süreçlerin sürekli iyileşip gelişmesini sağlamak. 
* Pasifik Solar kalitesini yenilikçi bakış açısıyla sürdürmek , çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin taleplerine zamanında ve eksiksiz cevap vererek ilk tercihleri olmak. 
* Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, sahip olunan memnuniyet çizgisini korumak ve sürekli geliştirmek için çalışmak. 
* Proaktif çalışma arkadaşlarımızın katkısı ile Pasifik Solar markamızı Dünya Isıtma-Soğutma-Enerji pazarının önde gelen modeli haline getirmek.